Gipuzkoako aisia eta turismoaren kultur informazio osoa
  1. Hasiera
  2. Ekitaldiak / Gastronomia / Feriak, azokak, dastaketak...
  3. San Sebastian Gastronomika 2019

San Sebastian Gastronomika 2019

Herria: Donostia / San Sebastián

Lekua: Kursaal

Hasiera: 06/10/2019

Bukaera: 09/10/2019


Ekitaldi gehiago Kursaal

San Sebastian Gastronomika 2019 biltzarrak Elkanorekin bidaiatuko du, munduari bira egin zioneko 500. urteurrenean - Iaz XX. urteurrena eta espainiar iraultza gastronomikoa ospatu ondoren, orain dela 500 urteko balentria nautikoaren ispilu garaikide bihurtuko da aurten Donostiako biltzarra, Elkanok eta Magallanes itsasgizonek hiru urteko beren bidaian deskubritu zituzten sukaldaritzak eta produktuak ekarrita. Mundu osoko aromez eta zaporeez jantzitako mundu-itzuli berezia izango da, Kanariar uharteetako, Brasilgo, Txileko edo Indonesiako chef eta jatetxeen tradizioa eta gaurkotasunik biziena aurkeztuko duena, eta beste leku batzuetako izen handiko gonbidatuak ere izango dituena –hala nola Plaza Athenee (Paris, Frantzia) eta Mere (London, Erresuma Batua) jatetxeetakoak–, bidaiaren ideia globalean sakontzeko.

Biltzar berezia, non ez diren falta izango Espainiako sukaldaririk onenak ere (baita Dani Garcia ere, bere jatetxea eraldatu aurretik biltzar batean egingo duen azkeneko esku-hartzean); bertatik bertara  eta ponentziaren ondoren dastatze-saio bat eginda bizi ahal izateko, dagoeneko izena emateko aukera ireki duen biltzarra; Elkanoren  ibilbidea modu zaporetsuagoan osatuko duen biltzarra.


URRIAK 6, IGANDEA

Chef egun batez - Aretoa: Ganbara aretoa - Hasierako ordua: 11:30 / Bukaerako ordua: 13:30   
11.30-12.00: Sergio Humada, Txintxardin Jatetxea (Lasarte-Oria)
12.00-12.30: Ly Leap, Indochine Jatetxea (Barcelona)
12.30-13.00: Pablo Loureiro, Casa Urola Jatetxea (San Sebastián)
13.00-13.30: JP Anglo, Sarsa Jatetxea (Manila, Filipinas)


Street food Gastronomika - Aretoa: Kursaal jauregiko ataripea - Hasierako ordua: 13:30    / Bukaerako ordua:  19:00   
Zein aukera hoberik munduko street foodik onena leherrarazteko, Magallanes eta Elkanok gidatuta, munduari lehen itzulia eman zitzaioneko 500 urteurrenaren ospakizun-urtea baino. Kursaal jauregiko ataripean (urriaren 6tik 9ra) lehenengo "globalizazioa" estreinatu zuen ibilbide ospetsu hartan berebiziko garrantzia izan zuten Asiako eta  Hegoamerikako kaleko errezeta famaturik onenak eskainiko zaizkio Donostia osoari. Hala nola filipinar oilaskoak, latinoamerikako fideoak oilaskoarekin eta kokoarekin eta beste espezialitate batzuek mundua biraraziko dute biltzarraren atean bertan.


URRIAK 7, ASTEARTEA

Market espazioa. Gastronomia azoka. - 10:00 - 20:00 | Kursaal

Jefferson Rueda: Txerriaren ez-ohiko bertsioak - 10:45 - 11:15 | Auditorioa

ESPAINIAKO RUINART SOMMELIER CHALLENGE PROGRAMAREN BOSTGARREN EDIZIOA - 11:00 - 13:00 | Ni Neu

Street food Gastronomika - 11:00 - 20:00 | Kursaal jauregiko ataripea

Eneko Atxa: Jasangarritasun aparta - 11:20 - 11:50 | Auditorioa

Jean Leonen Vinya La Scalaren dastatze bertikala - 11:30 - 12:30 | 10 aretoa

OVINUS-EN AURKEZPENA – I ARDI GAZTA LEHIAKETA INTERNAZIONALA -  11:30 - 14:30 | 35 aretoa

Ribera Zuria - 11:55 - 12:25 | Auditoriua

Elena eta Juan Mari Arzak: 2019ko begiradak - 12:30 - 13:00 | Auditorioa

Inaugurazio-ekitaldia: 2019ko omenaldi nagusia Carme Ruscalleda – Ezusteko gozoa - 13:05 - 13:50 | Auditorioa

Hungariako Janaria eta Ardoak: Zuzenean! - 13:30 - 15:00 | 10 aretoa

Oriol Castro, Eduard Xatruch eta Mateu Casañas: Gantzen testura bakanak - 13:55 - 14:25 | Auditorioa

D'TAPAS COVAP PASION IBERICA 2019 LEHIAKETAREN FINALA - 14:30 - 18:00 | Ni Neu

Bazkaltzeko etenaldia - 14:30 - 16:00 | Auditorioa

Sustraiak eta tuberkuluak gatz-tunelean - 15:00 - 16:00 | Kursaal sukaldea

Txiletar tradizioa… frantses ukituarekin - 15:00 - 16:00 | 35 aretoa

Bel Coelho: "Orixa" inspirazioa - 16:00 - 16:30 | Auditorioa

100 urte cavaren gailurrean. Ibilbidea, Juve&Camps upategien altxorretatik - 16:00 - 17:30 | 10 aretoa

Rosauro "Sau" del Rosario: Pampangako tradizio kolorista, birbisitatua - 16:35 - 17:05 | Auditorioa

Tierra de Camposeko Usakumea - 17:00 - 18:00 | 35 aretoa

Urrezko Gueridon saria 2019: Denis Courtiade - 17:10 - 17:20 | Auditorioa

Josper, 50 urtez suaren nagusi - 17:20 - 17:25 | Auditorioa

Dani García: Andaluzia laburtua: azken analisia - 17:30 - 18:00 | Auditorioa

Etenaldia - 18:00 - 18:35 | Auditorioa
 
EUROPAKO JATETXE-JABE GAZTEAK: GASTRONOMIAREN SARI NAZIONALEN BANAKETA – II - 18:00 - 19:00 | Ganbara aretoa

Dastaketa: Dueroko Erribera, aro berria - 18:30 - 19:30 | 10 aretoa

Josean Alija: Berdean meditatuz - 18:40 - 19:10 | Auditorioa

Elkanoganaino, denboran zehar - 19:00 - 20:00 | 35 aretoa 

2019ko D'Tapas COVAP Iberiar Pasioa sari – banaketa - 19:15 - 19:25  - Auditorioa

Martín Berasategui: Perfekzioa perfekzionatuz - 19:30 - 20:00 | Auditorioa

URRIAK 8, ASTEARTEA

Market espazioa. Gastronomia azoka.- 10:00 - 20:00 | KURSAAL

NERABEENTZAKO GASTRONOMIKA - 10:00 - 11:30 | Ganbara aretoa

Najat Kaanache Amghiraf: Mugarik gabeko itsasoko produktuak - 10:00 - 10:30 | Auditorioa

Getariako Itsas Gastronomiaren elkartea: "Parrilla, sukaldaritza-paisaia." - 10:35 - 11:05 | Auditorioa

Street food Gastronomika - 11:00 - 20:00 | Kursaal jauregiko ataripea

VII Kazetaritza Gastronomikoaren Pau Alborna i Torras Nazioarteko Saria: Cristina Jolonch - 11:10 - 11:20 | Auditorioa

San Sebastian Gastronomikak Ostalaritzaren Eguna ospatuko du, Makrorekin batera - 11:25 - 11:35 | Auditorioa

Espezialistak - 11:30 - 12:30 | 35 aretoa

Tenerifeko Ardoak - 11:30 - 13:00 | 10 aretoa

LEONOR ESPINOSA: Tradizio kolonbiarra berrasmatuz - 11:40 - 12:10 | Auditorioa

Etenaldia - 12:10 - 12:50 | Auditorioa

Diego Schattenhofer: Kobazulo guantxeen sintetizazio molekularra - 12:50 - 13:20 | Auditorioa

Pedro Subijana: Euskal paisaiaren jolas goxoa - 13:25 - 13:55 | Auditorioa

Landetxetik sukaldera - 13:30 - 14:30 | 35 aretoa

Joan Roca: Hurbiltasun handiko sormenerako grina - 14:00 - 14:30 | Auditorioa

Entsalada Errusiarraren II. Txapelketa Nazionala – San Miguel - 14:00 - 16:00 | 10 aretoa

Dastatzen: Latxoa ezagutuz, kalitate altuko euskal arkumea - 14:00 - 16:00 | Zurriola Terraza

Bazkaltzeko etenaldia - 14:30 - 16:00 | Auditorioa

Fina Puigdevall bere paisaian - 14:30 - 16:30 | Ni Neu

Hegoaldetik hegoaldera - 15:00 - 16:00 | 35 aretoa

LUIS ALBERTO LERA: Ehiza modu garaikidean - 16:00 - 16:30 | Auditorio

Kevin Cherkas: Tradizio indonesiarra, abangoardiako emozioz - 16:35 - 17:05 | Auditorioa

Digitala izatea jadanik ez da aukera bat - 17:00 - 18:00 | 10 aretoa

Bidaia gastronomikoa Hungaria historikoan barrena: herriak, lehengaiak eta teknologiak - 17:00 - 18:00 | 35 aretoa

Kurt Schmidt Ruiz: Jakitoki txiletarraren birsorkuntza - 17:10 - 17:40 | Auditorioa

Etenaldia - 17:40 - 18:10 | Auditorioa

Lab Jamada. Burgoseko sukaldaritzaren d na ikertzen - 18:00 - 19:30 | Ni Neu

Begoña Rodrigo: Intentsitatea, kromatismoa eta dibertsioa - 18:10 - 18:40 | Auditorioa

Entsalada Errusiarraren II. Txapelketa Nazionala – San Miguel sari – banaketa - 18:45 - 18:55 | Auditoriua

CARLES ABELLAN, NANDU JUBANY eta RAFA ZAFRA: Mediterraneoko ganba gorriaz elkarrekin gozatuz - 19:00 - 19:40 | Auditorioa

Ángel León: Itsasoko onddoak eta beste ezusteko pelagiko batzuk - 19:45 - 20:15 | Auditorioa

URRIAK 9, ASTEAZKENA

Market espazioa. Gastronomia azoka. - 10:00 - 19:00 | Kursaal

Basque Culinary Centerren hitzaldia: Food waste, food ways: jasangarritasuna, prestakuntza eta berrikuntza - 10:00 - 10:30 | Auditorioa

I Pintxoen biltzarra - 10:00 - 14:40 | Ganbara aretoa

2019ko menuaren xehetasun guztiak - 10:00 - 11:00 | Akelarre Jatetxea

Cádiz Jerez zehar nabigatzen - 10:30 - 12:00 | 35 aretoa

Eelke Plasmeijer eta Ray Adriansyah: Europar abangoardia produktu autoktonoekin - 10:35 - 11:05 | Auditorioa

Street food Gastronomika - 11:00 - 19:00 | Kursaal jauregiko ataripea

Etenaldia - 11:40 - 12:20 | Auditorioa

MALAGA ZAPOREA - 12:00 - 13:00 | Ni Neu

Bodegas Bilbainaseko ardo apartsuak 1913tik - 12:0 0 - 13:00 | 10 aretoa

Christina Sunae: Asiako hego-ekialdea txundituz - 12:20 - 12:50 | Auditorioa

MACA DE CASTRO: Mallorcako paisaia harrigarria - 12:55 - 13:25 | Auditorioa

X PARRILLA LEHIAKETA NAZIONALA - 13:30 - 17:00 | Zurriola Terraza

Carolina Bazán: Sukaldaritza txiletarraren birsorkuntza kosmopolita - 13:30 - 14:00 | Auditorioa

Ontzea eta Balfegó atungorriaren beste sekretu batzuk - 14:00 - 15:30 | Ni Neu

Hilario Arbelaitz: Neoklasizismo garaikidea - 14:05 - 14:35 | Auditorioa

Badajoz probintziako Babestutako Jatorri-deituren eta Babestutako Adierazpen Geografikoen aplikazioa pintxoen munduan - 14:30 - 15:30 | 10 aretoa

Bazkaltzeko etenaldia - 14:35 - 16:00 | Auditorioa

SORIAR SUKALDARITZA. GAZTEAK AURRERA E GIN NAHIAN - 15:00 - 16:00 | 35 aretoa

Elena Lucas Gonzalo: Mikologia artistikoa - 16:00 - 16:30 | Auditorioa

JP Anglo: Negro irlako sukaldaritza ezezaguna - 16:35 - 17:05 | Auditorioa

Paulo Airaudo: Askatasuna partitura - 17:10 - 17:40 | Auditorioa
 
X Parrilla Lehiaketa Nazionalaren sari – banaketa - 17:40 - 17:50 | Auditorioa

Fina Puigdevall: Ingurunearen magia garaikidea - 17:50 - 18:20 | Auditorioa

Vladimir Viktorovich Mukhin: Errusiar kartografia abangoardian - 18:25 - 18:55 | Auditorioa

kartela
Gipuzkoan